NAPRAWA I SERWIS XBOX SERIES X

Xbox Series X to konsola, mająca olbrzymie grono wielbicieli na całym świecie. Ty również posiadasz tę konsolę? Służyła Ci długo i niezawodnie, aż pewnego dnia coś poszło nie tak? Konsola nie uruchamia się, nie działa z taką samą sprawnością jak dawniej, wydaje dziwne dźwięki lub coś innego budzi Twój niepokój? Obawiasz się że czeka Cię nowy, duży wydatek – zakup kolejnej konsoli? Zanim wyrzuciś swojego Xbox Series X do śmietnika, koniecznie sprawdź czy możemy ją naprawić. Jesteśmy przekonani na 99,9% że naprawa Xbox Series X jest możliwa i w Twoim przypadku!

naprawa serwis xbox series x

U nas zamówisz naprawę Xbox Series X 

Jesteśmy jednym z niewielu serwisów w Polsce, które naprawiają Xbox Series X. Konsola ta jest bardzo popularna, jednak próby jej serwisowania w większości przypadków kończą się niepowodzeniem. Część serwisów odważnie podejmuje wyzwanie, jednak w jego trakcie daje za wygraną. Tylko nieliczne serwisy potrafią wykonać naprawę Xbox Series X w taki sposób, aby konsola działała tak samo dobrze jak przed awarią. Nasza firma zalicza się do tego elitarnego grona najlepszych serwisów w kraju i oferuje Państwu swoje usługi.

Naprawa Xbox Series X – stosujemy wyłącznie oryginalne części zamienne

Jeżeli do tej pory interesowałeś się firmami naprawiającymi Xbox Series X, być może usłyszałeś lub przeczytałeś że część z nich oferuje tanie naprawy. Dlaczego tanie? Ponieważ stosują tanie części zamienne. Oczywiście większość osób powie „świetnie”, dzięki temu naprawa będzie dla mnie bardziej przystępna! Niestety niekoniecznie tak to działa. Tanie części zamienne nie równają się jakością z częściami oryginalnymi. Są wykonane z innych materiałów, co znacząco skraca ich żywotność. Nie są również tak wytrzymałe i nie oferują estetyki na równie wysokim poziomie. Efektem tego jest naprawa, która przynosi skutek wyłącznie na krótki czas. Po tym okresie część zamienna ponownie ulega uszkodzeniu i trzeba ją wymienić na nową. To z kolei generuje dodatkowe koszta oraz pochłania mnóstwo czasu i nerwów. Zupełnie niepotrzebnie. Rozwiązaniem jest naprawa Xbox Series X  zlecona w naszej firmie. Jako jeden z nielicznych serwisów w kraju, do napraw wykorzystujemy tylko oryginalne części zamienne i komponenty. Zapewnia nam to wyraźną przewagę nad konkurencją. Przede wszystkim wykonane przez nas naprawy są solidne i długo będą Państwu służyć. Czyż nie o to chodzi, kiedy chce się coś naprawić? Oczywiście że tak. My również wychodzimy z tego samego założenia, dlatego każda naprawa Xbox Series X odbywa się u nas na oryginalnych częściach zamiennych oraz komponentach.

Kiedy trudno o oryginalne części zamienne do Xbox Series X, my mamy ich cały magazyn!

Jak to możliwe! Odpowiedź nie jest żadną tajemnicą. Od samego początku istnienia naszego serwisu, czyli dobrych kilku lat, wyznaczyliśmy sobie jasne cele. Jednym z nich było uniezależnienie się od rynkowych dostawców. Aby to zrobić, zaczęliśmy gromadzić oryginalne części zamienne demontowane z uszkodzonych konsol. Skupowaliśmy zniszczone, nie działające, nie dające rokowań na udaną naprawę konsole. Wyjmowaliśmy z nich wszystko, co nadawało się do odzysku, wiedząc że kiedyś te części zamienne nam się przydadzą. Oryginalne i w doskonałym stanie, gwarantujące solidne wykonanie każdej naprawy. Dzięki temu, dziś jesteśmy jednym z największych serwisów konsol Xbox Series X  w Polsce. Sprzęt do naprawy wysyłają nam użytkownicy z całego kraju, korzystając z usług firm kurierskich. Szybka i celna diagnoza, konkurencyjne ceny, a także gwarancja rozruchowa na wykonane naprawy. To wszystko sprawia że jesteśmy jednym z liderów w tej branży i najchętniej wybieranym miejscem, w którym naprawa konsol Xbox Series X  może być zlecona. Korzystając z naszych usług, nie musisz się obawiać że naprawa Xbox Series X będzie się przeciągała w nieskończoność. Nic takiego nie będzie miało miejsca. Naprawy wykonujemy na bieżąco, zgodnie z kolejnością dostarczania sprzętu do serwisu.

Wyspecjalizowany serwis konsol Xbox Series X zaprasza do współpracy

Historia naszej firmy sięga wielu lat wstecz. W młodości kochaliśmy gry wideo. Była to nasza ulubiona rozrywka. Z uwagi na kiepską jakość ówczesnych konsol, byliśmy zmuszeni samodzielnie radzić sobie z ich naprawą. Brak wiedzy, umiejętności i narzędzi nadrabialiśmy zaangażowaniem i ciekawością. Zaowocowało to tym, że nasi znajomi oraz znajomi znajomych dostarczali nam swoje konsole do naprawy. Za zarobione w ten sposób pieniądze wyposażyliśmy w niezbędne narzędzia swój mini domowy warsztat. Pozwoliło nam to wykonywać prace jeszcze szybciej i sprawniej, rozszerzając wachlarz usług o nowe produkty. Po kilku latach chałupniczej działalności, otworzyliśmy własny, oficjalny serwis konsol gier video. W naszej ofercie pojawiły się zarówno klasyczne urządzenia, jak i rynkowe nowości, w tym Xbox Series X . Naprawa współczesnych konsol video bardzo mocno różni się od tego, co znamy sprzed lat. Zupełnie inna konstrukcja urządzeń, zastosowana w nich technologia, a także narzędzia potrzebne do wykonania pracy. Nasze doświadczenie w tym miejscu wyraźnie procentuje. Nie ma takich usterek i napraw Xbox Series X, z którymi byśmy sobie nie poradzili!

Naprawa Xbox Series X – jakie usterki usuwamy?

Co dolega Twojej konsoli Xbox Series X? Pojawiły się uszkodzenia trudne do zidentyfikowania? A może są widoczne gołym okiem? Spokojnie, zajmiemy się każdą awarią. Na początku starannie ją zdiagnozujemy, aby mieć pewność że to ona odpowiada za niesprawność konsoli. Kiedy już nabierzemy pewności, przystąpimy do jej usunięcia.

Naprawiamy usterki zewnętrzne Xbox Series X 

pęknięte obudowy konsoli,
uszkodzone kable zasilające,
uzupełniamy brakujące elementy,
czyścimy obudowy.

Usuwamy awarie wewnętrzne Xbox Series X 

naprawa niesprawnych wentylatorów,
naprawa systemów ładowania,
naprawa pamięci konsol,
naprawa sterowników i płyt głównych,
wiele innych prac.

Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na profesjonalne podejście do ich zamówienia, a także gruntownie i szczegółowo przeprowadzoną diagnostykę. Jej celem jest upewnienie się, co odpowiada za awarię konsoli oraz jaka metoda naprawy będzie najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli i Państwo szukają sprawdzonego serwisu, w którym skuteczna naprawa Xbox Series X jest faktem, a nie wyłącznie obietnicą. Sprawdź jak działamy i odeślij nam swoją konsolę do naprawy!

Naprawa i Serwis Konsol XBOX

naprawa konsol
ZADZWOŃ

537 811 100

serwis konsol
NAPISZ

biuro@konsolelublin.pl

Zadzwoń teraz!
Wyznacz trasę